پاسخ جدید 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شلیک ناو امریکا به قایق ماهیگیری ایرانی
#1
شلیک ناو آمریکا به قایق ماهیگیری ایرانی در خلیج فارس
  [تصویر:  1384786915.jpg]آمریکایی ها به قایق ماهیگیری ایرانی در خلیج فارس شلیک کردن.
جان کربی سخنگوی پنتاگون نیز شلیک به یک قایق ماهیگیری ایرانی در آب های آزاد بین المللی را تایید کرد و افزود: مشخص نیست چه صدماتی به قایق ماهیگیری ایرانی وارد شده است.
ناوگان پنجم نیروی دریایی آمریکا در منطقه (مستقر در بحرین) با صدور بیانیه ای اعلام کرد کشتی گشتی نیروی دریایی این کشور در خلیج فارس به سمت یک قایق ماهیگیری ایرانی شلیک کرده است.به گزارش عصر ایران به نقل از سی ان ان نیروی دریایی آمریکا با صدور بیانیه ای گفت این حادثه اوایل روز سه شنبه  در بازرسی یک قایق متعلق به ناو گشت زنی ” مونوموی” آمریکا از یک قایق ماهیگیری ایرانی در آب های بین المللی رخ داده است.بر اساس این بیانیه ، اقدام به شلیک به سمت قایق ایرانی پس از خصمانه تشخیص دادن اقدام خدمه قایق ماهیگیری ایرانی در هدف گرفتن قایق گشتی آمریکایی با مسلسل انجام شده است.
نیروی دریایی آمریکا در توجیه اقدام به شلیک به سمت قایق ماهیگیری ایرانی گفته است این اقدام تدافعی بوده و  قایق آمریکایی پیش از این حادثه با هدف بازرسی از قایق ایرانی به سمت آن حرکت کرده است. بیانیه پنتاگون می افزاید اقدام کشتی گشتی آمریکا امری معمول است و هدف آن تأمین امنیت خلیج فارس است.  
در این بیانیه آمده است: قایق ماهیگیری ایرانی در نخستین ارتباط با کشتی گشتی آمریکا اعلام کرد که یک قایق ماهیگیری ایرانی است اما دیگر به پیام های رادیویی جواب نداد و پس از شلیک قایق گشتی آمریکا از محل دور شد.


 
پاسخ
#2
سلام

این دایی حسین ما عاشق ترول کردنه.

دایی بازم هوس ترول کردن به مخت میزنه؟؟؟

همینه دیگه.دیوار ماهیگیرای ورزشی بدبخت همیشه پایین ترین دیواره...
پاسخ
#3
سلام
همونطور که در متن خبر آمده قایق ایرانی مجهز به مسلسل بوده و به پیامهای رادیویی هم اعتنایی نکرده!
حالا قایق ماهیگیری و چه به مسلسل!!! بماند... چرا به پیامها اعتنایی نکرده؟ اون هم در مقابل کشتی های گشتی و نظامی آمریکا والله خیلی... داشته!!!
پاسخ
#4
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
پاسخ جدید 


لطفاً توجه داشته باشید که ارسال‌های جدیدی که در این انجمن ثبت می‌شوند، ابتدا باید توسط یکی از مدیران تأیید شوند و پس از تأیید مدیر، قابل دیدن خواهند بود.
[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود به این مطلب را در این کادر بنویسید.
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان