وب سایت اصفهان فیشینگ

وب سایت ماهیگیری اصفهان فیشینگ

امروز: سه شنبه، 11 مهر 1402

اشنایی با اصفهان فیشینگ


. : اشنایی با اصفهان فیشینک : .

اشنایی با اصفهان فیشینگ

با سلام و احترام خدمت شما بازدید کننده گرامی در این صفحه

شما به صورت مختصر با پیشینه فعالیت های ما اشنا خواهید شد

پیدایش اصفهان فیشینگ

در این پست به صورت بسیار مختصر نسبت به چگونگی پیدایش و تغیرات ایجاد شده در اصفهان فیشینگ اشنا خواهید شد اولین فعالیت ما در اینترنت با ایجاد وبلاگ اصفهان فیشینگ در سال 87 شروع شد که پس از مدتی به علت میزبانی بد سایت وبلاگ دهی پارسفا ان وبلاگ حذف و وبلاگی دیگر در سایت میهن بلاگ ایجاد گردید . پس از چند ماه ان وبلاگ هم به علت های مشابه حذف شد و به وبلاگی در سایت بلگفا ایجاد شد .

در هر صورت به علت عدم امکانات لازم سرویس های وبلاگ دهی و  ایجاد امکانات بیشتر برای شما مخاطبین عزیز در سال 89 ان وبلاگ نیز حذف شد و با خرید دامنه و هاستینگ سایت اصفهان فیشینگ تاسیس شد .

در اوایل کار مطالب اموزشی ما عمدتا رونوشتی از وبلاگهای سایر دوستان بود و کمتر از تجربیات و خاطرات شخصی در سایت نوشته می شد در سایت سامانه ای برای اپلود تصاویر ماهیگیری ایجاد شده بود و بیشتر کار ما قرار دادن تصاویر و عکسهای ارسالی شما عزیزان  بود . هزاران عکس و تصویر از سراسر کشور برای ما ارسال شد که لطف و محبت و اعتماد شما عزیزان را نشان میداد . ما نیز با تمام توان اقدام به اپلود تصاویر و نمایش عکسهای ماهیگیری شما میکردیم . تا اینکه همه گیر شدن اینستاگرام ان فعالیت رفته رفته کم رنگ شد .

تالار انجمن ماهیگیری

این روند تا سال 91 ادامه داشت که در ان سال تالار انجمن ماهیگیران نیز به سایت افزوده شد. که در ان ماهیگرانی که ثبت نام میکردند نیز میتوانستند مطالب و نوشته های خود را منتشر کنند و بخشهای دیگری همچن سفرهای ماهیگیری - محیط زیست و ماهی شناسی نیز به موضوعات فعالیت ما افزوده شد . این انجمن موجب ایجاد دوستی ها ی فراوان بین ماهیگیران عضو و برنامه های ماهیگیری بسیار زیبا و به یاد ماندنی شد که هنوز هم ان دوستی ها ادامه دار است . این روند تا مدتها ادامه داشت تا اینکه تلگرام امد و گروههای ماهیگیری بسیاری در ان ایجاد شد

فعالیت در تلگرام

ما نیز اقدام به ایجاد ساختن گروهی در تلگرام با نام خاطرات و تجربیات ماهیگیری کردیم که در انجا نیز با استقبال بسیار خوب و با لطف و محبت شما بزرگواران روبه رو شدیم .در گروه تلگرامی ما افراد زیادی از صفر ماهیگیری را اموختند و موجب رشد و پیشرفت فراوان  عده دیگر شد . انجا محیطی بسیار صمیمی شد که همه تجربیات خود را بدون هیچگونه چشم داشت فروتنانه منتقل میکردند و مانند دانشگاهی بزرگ برای ماهیگیران در هر سطح اموزشی بود . خود بنده مطالب بسیاری با هم فکری سایر دوستان از انها اموختم .

مشکل بزرگ این محیط از بین رفتن مطالب مدتی پس از ارسال بود مطالب مفیدی که قابل جستجو و دسته بندی مانند سایت نیستند و در بین احوال پرسی ها و چتها گم شدند. با این روند رفته رفته فعالیت ما در تلگرام بیشتر و بیشتر شد و فعالیت های ما در سایت متوقف و دیگر سایت و انجمن اپدیت نشد این روند چند سالی ادامه داشت .تا اینکه تلگرام نیز فیلتر شد ما نیز دیگر دل و دماغ سابق برای فعالیت در این محیط را نداشتیم و فعالیت بنده در گروه کم و کمتر شد.

اپدیت دوباره سایت

پس مدتها در سال 1401 دوباره میخواستم فعالیت خودمان در اینترنت را مجدد شروع کنم و اقدام به ارسال چند پست جدید کردم . با شروع مجدد فعالیت نسخه نرم افزار سایت ما که از سایت ساز دیتالایف استفاده میکرد قدیمی شده بود و نیاز به ارتقا به نسخه بروز داشت با شروع اپدیت سایت و انجمن مشکلات زیادی برای ان به وجود امد . و مدت زیادی حل ان مشکلات برای من اتلاف وقت و هزینه ایجاد کرد  و در اخر هم درست شدنی انگار نبود با مشورت با یکی از دوستانیکه در اینکار فعالیت داشت اقدام به حذف کل سایت و انجمن گرفتم بیش از 2800 مطلب در سایت و انجمن ما به مرور اپلود شده بود که همگی انها از بین رفتند

نسخه جدید سایت

در مهرماه سال 1401 نسخه بروز سایت ایجاد شد و از صفر مجدد شروع به ساخت قالب و نوشتن و اپلود مطالب و عکسها کردیم در نسخه جدید سایت ما انجمن را حذف کردیم و مطالب سایت را نیز بسیار محدود به اموزش صید چند ماهی پر طرفدار کردیم . در این نسخه جدید سایت سعی شد کلیه مطالب و پستهای اموزشی ما به جای رونوشت از مطالب گاها قدیمی و کم ارزش دیگر سایتهای فارسی به ایجاد مطالب کاربردی و مفید و به روز باشد . و ما خود اقدام به انتشار مطالب و تجربیات شخصی و ترجمه به روز ترین مطالب و اموزشی سایتهای خارجی کنیم .

این بود سرگذشتی بسیار کوتاه و مختصر از شرح چندیدن سال فعالیت های بنده در قالب اصفهان فیشنگ

امیدوارم فعالیت های ما برای شما ماهیگیران عزیز مفید و سودمند بوده باشد و بیشترین سود و بهره را از مطالب و فعالیتهای ما برده باشید

دوستدار شما محمد نصری

به شما تبریک میگویم که توانستید با خواندن مطلب اموزشی اشنایی با اصفهان فیشینگ کمی سطح اطلاعات ماهیگیری خود را بالاتر ببرید. احتمالا شما جز ان یک درصد ماهیگیرانی هستید که توانایی خواندن مطالب و ارتقاء سطح خود را دارند . با اصفهان فیشینگ می توانید به سرعت در ماهیگیری توانا شوید

avatar
جواد صالحی پاسخ
عشقید جناب نصری عزیز دوستی با شما افتخاری بود که نسیب من شد

avatar
mohamadnasri پاسخ
نقل قول: جواد صالحی
عشقید جناب نصری عزیز دوستی با شما افتخاری بود که نسیب من شد

ممنونم اقا جواد گل

avatar
بهزاد سنمار پاسخ
آموزش واسه ماهگیری وجود داره

avatar
حسن درخشان پاسخ
با سلام . چگونه میتونیم عکس خود را ارسال کنیم

avatar
mohamadnasri پاسخ
نقل قول: حسن درخشان
با سلام . چگونه میتونیم عکس خود را ارسال کنیم


سلام دوست عزیز با وجود اینستاگرام اپلود عکس در اینجا دیگر کار جالب نیست

avatar
علی بزرگ زاده یزدی پاسخ
باسلام انشاالله با آموزش‌هاوهمفکری وتجربیات همدیگه بتونیم بیشترموفق باشیم

avatar
mohamadnasri پاسخ
نقل قول: علی بزرگ زاده یزدی
باسلام انشاالله با آموزش‌هاوهمفکری وتجربیات همدیگه بتونیم بیشترموفق باشیم


سلام خیلی ممنونم از شما
نظر شما چیست ؟

عکس خوانده نمی‌شود