انجمن ماهیگیری اصفهان فیشینگ

نسخه‌ی کامل: دریاچه زیبای مارمیشو (میشو)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.

سلام و عرض ادب حضور ماهیگیریان عزیز:

رودخانه و دریاچه بسیار زیبای مارمیشو (میشو) در استان آذربایجان غربی و نزدیک به مرز کشور ترکیه واقع شده.

هوای محیط در فصل های بهار و تابستان،شبهایی سرد و روزهایی خنک دارد. در فصل های پاییز و زمستان هوای این منطقه بسیار سرد و غیر

قابل اتراق و کار ماهیگیری را کمی دشوارتر میکند. مارمیشو در هر فصل از سال زیبایی وصف نشده و غیر قابل باوری دارد.بنده به شخصه بر این

باورم که همیشه جایی را برای ماهیگیری انتخاب کنم که لااقل کمتر ماهیگیری به آنجا رفته باشد،اگر با بنده همفکر باشید:مامیشو یکی از بکرترین

و زیباترین مکانهای پیشنهادی من به شماست.شما میتوانید با قایقتان بر روی دریاچه آرام مارمیشو به راحتی ماهیگیری کنید و یا در کنار رودخانه

اقدام به صید نمایید.با توجه به تجربه ی ماهیگیری در مارمیشو باید عرض کنم: آب بر روی رودخانه به ظاهر آرام است...ولی زیر این آرامش

جریان های تند و پرسرعت در حال حرکتند!........ هیچوقت و به هیچ عنوان و بهانه وارد رودخانه نشوید. برای آب تنی فقط از دریاچه استفاده

کنید،گرچه بعید میدونم ماهیگیری بخواد همچین کاری کنه!

ماهی های موجود در دریاچه و رودخانه مارمیشو: کپور وحشی و زردپر میباشد.ولی صید شیربت در بعضی از نقاط دریاچه توسط دوستان

گذارش شده.

اگر برای ماهیگیری به این منطقه زیبا میروید حتمآ با خود: لباس گرم،چادر،کیسه خواب،چراق های شارژ شده و نهایتآ خوراک کافی بهمراه

داشته باشید.مارمیشو حدود 70 الی 80 کیلومتر از شهر فاصله دارد،با وجود فاصله تقریبآ زیاد از شهر و کوهستانی بودن این منطقه:

لطفآ به تنهایی به آنجا نروید و برای امنیت بیشتر به طور انفرادی ماهیگیری نکنید.

مسیر رفت به مارمیشو:  بعد از گذشتن از روی پل دریاچه و رسیدن به سه راهی ورودی ارومیه،سمت راست نازلو.....(طبق نقشه).

دل نوشته: امیدوارم تا دیر نشده،مسٔولین عزیز یه فکری به حال دریاچه زیبای ارومیه، که فکر نمیکنم تابحال دیگه چیزی هم از اون مونده باشه

کنن.............تا شرمنده نسل های بعدی نباشیم.

ارادتمند:  مهدی23

ممنون

واقعا زیباست ولی الان ماهی توش خیلی کم شده به علت استفاده بعضی از ادمهای کم عقل از تور نامرعی وعدم رسیدگی مسعولین