انجمن ماهیگیری اصفهان فیشینگ

نسخه‌ی کامل: نقش دانه های فسفردار در صید شبانه
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقش دانه های فسفردار در صید شبانه
[تصویر:  %D9%81%D8%B3%D9%81%D8%B1_%D8%A8%D8%B1%D8...%DB%8C.jpg]
حتما" دوستانی ماهیگیری که در تاریکی شب اقدام به صید ماهی های دریایی یا شکارچی در سدها و رودخانه ها می کنن برای جلب توجه ماهی ها نسبت به ریسه یا طعمه مورد نظرشون شگرد های خاصی رو اعمال میکنن! یکی از شیوه های موثر استفاده از دانه های فسفر داریست  که ماهیگیران حرفه ای روی ریسه ها استفاده میکنن ،این شیوه به تازگی در بیشتر مناطق دنیا و بین ماهیگیران رواج پیدا کرده!
از این دانه ها می تونین در هر سیستمی استفاده کنین بخصوص لانسه کشی برای ماهی سوف که به کوچکترین انعکاس نوری در شب واکنش نشون میده ! در سیستم انتظاری هم این دانه ها خوب جواب میدن، من  به دوستان پیشنهاد میکنم این دانه ها رو حتما" بکار بگیرن ،تهیه ش هم آسونه لازم نیست بسته تخصصی رو با قیمت بالا بخرین ! میتونین یک تسبیح دانه فسفری از بازار بخرین( من یک تسبح دانه درشت رو 5000 تومان خریدم).
 فقط یادتون باشه قبل از پرتاب ریسه تون به آب، به مدت 30 ثانیه نور چراغ قوه تون رو بصورت مستقیم روی دانه های فسفریتون بگیرین تا فتون های نور چراق رو در خودش ذخیره کنه ! این کار باعث می شود درخشندگی این دانه ها مضاعف بشه و زیر آب به خوبی از فواصل دور توسط ماهی ها قابل دید باشه! 
ممنون از راهنمایی های عالیتون استاد
[dir=rtl]به به عالی بود.....آقا برای ماهی کپور تاثیرش محسوس هست؟ اون دونه تسبیحی که استفاده کردین قلابم میاره از کف بالا تا بهتر دیده بشه؟ یه ریسه مناسب برای کپور با این دونه تسبیحا بذارین، برای استفاده تو چغاخور میخوام یاد بگیرم.[/dir]

استفاده از این دونه ها برای کپور اصلا مناسب نیست و حتی شاید موجب فرار ماهی بشه
این دانه ها برای بعضی از ماهیهای تهاجمی مثل سوف یا قزل الا مناسبه و خصوصا ماهیهای دریایی

salam man mikham ba gorohe esfahan fishing ashna besham 0913810*****