انجمن ماهیگیری اصفهان فیشینگ

نسخه‌ی کامل: معرفی اعضای انجمن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
[dir=rtl]درود بر دوستان عزیز.
والا من تاپیکی در ارتباط با این موضوع پیدا نکردم و با اجازه اَدمین محترم خودم ایجادش کردم.هدفمم از ایجاد آشنایی هرچه بیشتر دوستان و بوجود آمدن یک پل ارتباطی بین عزیزان هست.
از خودم شروع میکنم....من عرفان هستم متولد 22.05.1366.ساکن اصفهان.دارای مدرک کارشناسی کشاورزی-علوم دامی، راسیاتش من یک تیراندازم تا ماهیگیر و یجورایی تمام تیراندازای حرفه ای شهر و کشور در زمینه سلاح های بادی شکاری و اسپورت منو میشناسن چون هم باهاشو تیراندازی رفتم و هم به علت اینکه بصورت فان لوازم تیراندازی میفروشم باب آشناییم و دوستیم با خیلیا در سرتاسر ایران باز شده....با ی سِرچ ساده نام کاربریم میتونین ویدئوهای منو توی آپارات ببینین و امیدوارم که لذت ببرین...
امیدوارم توی این انجمن بتونم خیلی چیزا یاد بگیرم و مطمئنم هستم میگیرم چون من واقعا تو عرصه ماهیگیری حرفه ای نیستم و دوست دارم که بشم.[/dir]
سلام اقا عرفان
به انجمن خوش امدید
از اشنا با شما خوشحالم
با توجه به تجربه 7-8 ساله سایت داری باید بهتون بگم
فکر نکنم از این پست شما استقبالی بشه 99.99 درصد
بازدید کننده گان این انجمن و سایت علاقه ایی به مشارکت در پستها و ارسال مطلب ندارن
و فقط مطالب را میخونن و میرون دنبال کارشون

[dir=rtl]محمدجان منو شما باید گرمش کنیم، مطمئناً یواش یواش درست میشه.[/dir]
منم باهاتون موافقم دوست عزیز اما کسی به اونصورت فکر نمیکنم این تاپیک رو ببینه که بیاد خودش رو معرفی کنه
طراحی سایت دکوراسیون داخلی
[تصویر:  %D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D8%B3%D8...%DB%8C.jpg]

طراحی سایت دکوراسیون داخلی 
طراحی سایت هدف از داشتن طراحی سایت برای دکوراسیون داخلی چیست؟
از مهمترین موارد داشتن طراحی سایت برای موسسات و شرکت های فعال در زمینه ی دکوراسیون داخلی و خارجی است.
از مهمترین هدف های طراحی سایت دکوراسیون داخلی برای صاحبان این شغل علاوه بر افزایش فروش، می تواند به معرفی نمونه های پروژه های کاری خود در قالبی ساده و راحت و البته همیشگی ، به مشتریان خود بپردازد.
از افزایش فروش و بازاریابی اینترنتی که یکی از هدف های مهم هر شغلی میباشد، که بگذریم داشتن یک ویترین نمایشی برای شرکت دکوراسیون نکته ی مهمی است که میتوانند با طراحی سایت برای شرکت خود به این مسئله مهم دست یابند.
البته در طراحی سایت دکوراسیون داخلی باید به این نکته نیز توجه داشت که باید به بهینه سازی سایت که که مسئله مهمی است توجه کنیم در غیر اینصورت نمیتوانیم معرفی خیلی خوبی از شرکت خود در دنیای اینترنت داشته باشیم. زیرا برای دیده شدن د اینترنت باید موارد بهینه سازموتورهایجستوجو را رعایت کنیم. زیرا این موتورهای جستوجو هستند که وب سایت ما را به کاربرای ن و مشتریان معرفی میکنند.