انجمن ماهیگیری اصفهان فیشینگ

نسخه‌ی کامل: من میخوام فلاور نگهداری کنم میخواستم ببینم چه ماهی هایی باهاش سازگارند؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
<p>
سلام</p>
<p>
من میخوام فلاور نگهداری کنم میخواستم ببینم چه ماهی هایی باهاش سازگارند؟؟؟</p>
<p align="justify" dir="rtl">
دوست عزیزم سلام راستش رو بخواهی ماهی فلاور یک ماهی بسیار خشن ، مهاجم و قلمروگراست. بنابر این عموما با هیچ ماهی دیگری نگهداری نمی شه اما تجربیات آکواریوم دارهای حرفه ای به ما این رو می گه که اگر از قبل یک آروانای بزرگ (بزرگتر از ماهی فلاور شما) در آکواریوم باشه فلاور می تواند با آن سازگاری داشته باشه.</p>
از دیگر ماهیان توصیه شده و سازگار با فلاور می توان به سیچلاید های بزرگ و لوچ ها(دلقک)کت فیش ها(دورادید ها)یا بارب ها( تینوفیل ها) اشاره نمود.</p>
به هیچ عنوان از فلاور های همجنس در یک آکواریوم استفاده نکنید و این را هم در نظر بگیرید که جفت کردن دو فلاور هم با هم بسیار سخت و مشکل است . شما باید برای جفت کردن ماهیان نر و ماده قبل از هرکار ابتدا با قراردادن شیشه بین ماهی نر و ماده دو فضای مجزا &nbsp;در آکواریوم به وجود آورید و پس از سه روز آنها را به هم نزدیک نمایید . البته باید خوش شانس باشید که این دو ماهی به قصد کشت همدیگر را از پای در نیاورند.که اگر اینگونه نشد موفق شده اید .</p>
مشاهدات شخصی من در کارگاه های پرورشی هم از نگهداری این ماهیان به صورت انفرادی حاکی بوده است</p>
اسکار پرت و پنکوسی و سیکلاید رو می تونی باهاش بندازی اما پرت باید تقریبا هم اندازه و اسکار و پنکوسی و سیکلاید 2 برابرش باشن</p>
منبع : http://www.maahee.ir</p>
<p>
خب من میخوام یه فلاور به همراه پرت و چند تا سیچلاید نگهداری کنم میتونم یا نه لطفا سایز ها رو هم بگید و نمیخوام هیچکدوم از ماهیا همدیگه رو بزنن.</p>
<p>
سلام سایز بقیه ماهی ها باید از فلاور بزرگتر باشه</p>
<p>
البته بعضی ماهی ها فلاور ارومتر نسبت به بقیه امیدوارم ماهی شما هم ارام باشه</p>
<p>
اگه اکواریوم کوچیکه همدیگه را خیلی میزنن سعی کن اکواریوم بزرگ تهیه کنی</p>
<p>
آکواریومم 90 لیتر و قید فلاور رو زدم.چند تا سیچلاید میتونم توش بندازم؟کدوم سیچلاید ها رو به نظرت نگه دارم؟</p>
صفحه‌ها: 1 2