پاسخ جدید 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روش ماهیگیری در بسترهای خزه دار واحاطه شده توسط گیاهان آبی
#1
روش ماهیگیری در بسترهای خزه دار واحاطه شده توسط گیاهان آبی
دوستان ماهیگیری که از دست بوته ها وخزه های رویده شده در بستر گلایه می کنند باید به این عمر توجه کنند که ورزش ماهیگیری متکی بر خلاقیت فردیست وشما زمانی یک ماهیگیر حرفه ای خواهید بود که در هر شرایطی قادر به صید ماهی مورد نظرتان باشید ! در چنین شرایطی باید به نکات زیر توجه کنید:
1.ارتفاع ریسه هارو 30الی 40 سانتی متر( بوسیله شناور )بالاتر از بستر قرار بدین !در این روش جوشانده شما دیگر لای بوته ها وخزه های آبی گرفتار نخواهد شد! تصویر این ریسه رو برای اینکه بهتر  متوجه بشین در زیر ترسیم کردم.
[تصویر:  seid_suf14.jpg]


2.می توانید از قلابهای فنر دار استفاده کنید (در ایران به سختی پیدا میشه ولی خودتون می تونین با کمی ابتکار درستش کنین)
[تصویر:  listing5096_2309xx_FinesseWideGapWeedless.jpg]
3. اگه ماهی مورد صیدتون کپوره پرتاب بلند انجام بدین چون هرچه از لب آب به عمق حرکت کنید حجم بوته های آبی وخزه ها کاهش خواهد یافت ! به علت اینکه وابسته به نوراند و در عمق تابش  نورکم میشه! و دوم اینکه در چنین مکانهایی ماهیان کپور ترجیح میدن در نقاط عمیقتر  مستقر بشن.
4.زمانی که ماهی به دام افتاد باید دقت و سرعت عملتون در جمع کردن نخ به حدی باشه که اجازه ندین ماهی خودشو لای بوته ها گیر بندازه! وحرکات ماهی رو به دقت کنترل کنید.
پاسخ
پاسخ جدید 


لطفاً توجه داشته باشید که ارسال‌های جدیدی که در این انجمن ثبت می‌شوند، ابتدا باید توسط یکی از مدیران تأیید شوند و پس از تأیید مدیر، قابل دیدن خواهند بود.
[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود به این مطلب را در این کادر بنویسید.
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان