پاسخ جدید 
امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 2.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دریاچه زیبای مارمیشو (میشو)

سلام و عرض ادب حضور ماهیگیریان عزیز:

رودخانه و دریاچه بسیار زیبای مارمیشو (میشو) در استان آذربایجان غربی و نزدیک به مرز کشور ترکیه واقع شده.

هوای محیط در فصل های بهار و تابستان،شبهایی سرد و روزهایی خنک دارد. در فصل های پاییز و زمستان هوای این منطقه بسیار سرد و غیر

قابل اتراق و کار ماهیگیری را کمی دشوارتر میکند. مارمیشو در هر فصل از سال زیبایی وصف نشده و غیر قابل باوری دارد.بنده به شخصه بر این

باورم که همیشه جایی را برای ماهیگیری انتخاب کنم که لااقل کمتر ماهیگیری به آنجا رفته باشد،اگر با بنده همفکر باشید:مامیشو یکی از بکرترین

و زیباترین مکانهای پیشنهادی من به شماست.شما میتوانید با قایقتان بر روی دریاچه آرام مارمیشو به راحتی ماهیگیری کنید و یا در کنار رودخانه

اقدام به صید نمایید.با توجه به تجربه ی ماهیگیری در مارمیشو باید عرض کنم: آب بر روی رودخانه به ظاهر آرام است...ولی زیر این آرامش

جریان های تند و پرسرعت در حال حرکتند!........ هیچوقت و به هیچ عنوان و بهانه وارد رودخانه نشوید. برای آب تنی فقط از دریاچه استفاده

کنید،گرچه بعید میدونم ماهیگیری بخواد همچین کاری کنه!

ماهی های موجود در دریاچه و رودخانه مارمیشو: کپور وحشی و زردپر میباشد.ولی صید شیربت در بعضی از نقاط دریاچه توسط دوستان

گذارش شده.

اگر برای ماهیگیری به این منطقه زیبا میروید حتمآ با خود: لباس گرم،چادر،کیسه خواب،چراق های شارژ شده و نهایتآ خوراک کافی بهمراه

داشته باشید.مارمیشو حدود 70 الی 80 کیلومتر از شهر فاصله دارد،با وجود فاصله تقریبآ زیاد از شهر و کوهستانی بودن این منطقه:

لطفآ به تنهایی به آنجا نروید و برای امنیت بیشتر به طور انفرادی ماهیگیری نکنید.

مسیر رفت به مارمیشو:  بعد از گذشتن از روی پل دریاچه و رسیدن به سه راهی ورودی ارومیه،سمت راست نازلو.....(طبق نقشه).

دل نوشته: امیدوارم تا دیر نشده،مسٔولین عزیز یه فکری به حال دریاچه زیبای ارومیه، که فکر نمیکنم تابحال دیگه چیزی هم از اون مونده باشه

کنن.............تا شرمنده نسل های بعدی نباشیم.

ارادتمند:  مهدی23

پاسخ

ممنون

پاسخ
واقعا زیباست ولی الان ماهی توش خیلی کم شده به علت استفاده بعضی از ادمهای کم عقل از تور نامرعی وعدم رسیدگی مسعولین
پاسخ
پاسخ جدید 

لطفاً توجه داشته باشید که ارسال‌های جدیدی که در این انجمن ثبت می‌شوند، ابتدا باید توسط یکی از مدیران تأیید شوند و پس از تأیید مدیر، قابل دیدن خواهند بود.
[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود به این مطلب را در این کادر بنویسید.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان