پاسخ جدید 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مطالب کلی درباره ماهیگیری
So 
باسلام وعرض ادب خدمت دوستان عزیز
به زودی زود بادوستان می خواهیم بریم صید ماهی های اسبله،کپور،زردپر،سوف منم که تازه کار هستم لطفاً مطالبی عرضه کنین که پیش دوستان ضایع نشویم  خواهش میکنم راهنمایی کنین مطالبی درمورد طعمه مناسب هر ماهی، ریسه پرکاربرد وحرفه ای و...دراصل می خواهم در این سفر حرفه ای باشم واز بقیه جلوبزنم از تجربه های خودتون که به کار من میاد راهنمایی کنین اگه می شه تمام تجربه های خودتون رو در این زمینه در اختیار بنده قرار بدین خیلی خیلی ممنون می شوم
پاسخ
با سلام
عوامل زیادی برای یک صید موفق وجود دارد که میتواند استتار ریسه و نخ و عدم ایجاد سر و صدا را یکی ازمهمترین انها دانست بارها برای من اتفاق افتاده که با قلابهایی که نخ نازکتر و ریسه استتارتر داشتن در مکان و زمان و طعمه مشابه بسیار موفق تر عمل کردم از دیگر موارد مهم میتواند به  استفاده از نخ فلورکربن در 1 متر اول ریسه - انتخاب مکان مناسب و زمان مناسب - استفاده از قلابهای سایز کوچک و تیز - عدم ایجاد سر وصدا و رعایت سکوت و استتار بر لب اب - استفاده از طعمه مناسب و ... اشاره کرد
پاسخ
پاسخ جدید 

لطفاً توجه داشته باشید که ارسال‌های جدیدی که در این انجمن ثبت می‌شوند، ابتدا باید توسط یکی از مدیران تأیید شوند و پس از تأیید مدیر، قابل دیدن خواهند بود.
[-]
پاسخ سریع
پیام
پاسخ خود به این مطلب را در این کادر بنویسید.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال درباره ماهیگیری در رودخانه amiraraz 7 4,650 05-06-2014، 06:58 AM
آخرین ارسال: mehdi23

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان